TOPlist
logo
O nás - ubytování Letní turistika Zimní sporty Hella Max Tina Pernink a okolí Webkamera Kontakt

Ubytování Krušné Hory - Pernink

V Perninku v Krušných Horách působíme již několik let a nabízíme zde ubytování pro méně náročné i náročné hosty ve třech objektech.

Chata Hella nabízí možnost ubytování, jak apartmánového typu, tak klasické dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek. Pokoje jsou vybavené sprchovými kouty , umyvadlem a wc. Hostům je v suterénu k dispozici kuchyňka. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi, nebo početnější skupiny. Celková kapacita je 14lůžek

Pension Tina je vybaven dvou-tří a čtyřlůžkovými pokoji, které jsou vybavené socialním zařízením.Ubytování je vhodné pro jednotlivé páry, rodiny i skupiny .Celková kapacita je 18 lůžek. V pensionu se v přízemí nachází restaurace, ve které se podávají snídaně a salonek. Hostům je nabízena možnost polopenze.

Pension Max najdete na kraji obce Pernink. Ubytování je v komfortních dvou , tří a čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybavené socialním zařízením. Pension je pokryt příjmem WIFI-internetem. Ubytování je vhodné pro jednotlivce, tak pro početnější rodiny. V přízemí pensionu je místnost,která slouží hostům nejen ke snídaním. Polopenzi je možné doobjednat v Pensionu Tina. Kapacita pensionu Max je 14 lůžek.

Kontaktujte nás emailem : tina.pernink@seznam.cz .


Partnerem webu je Hynek.info